O nas

FIRMA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Fachowa kadra z dużą praktyką

MISJA NASZEJ FIRMY

Nasza firma powstała z myślą o wykonywaniu usług w sposób jak najbardziej profesjonalny i skuteczny. Cechuje nas odpowiedzialność oraz najwyższy standard świadczenia usług. Nasze prace są prowadzone wieloetapowo, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie Klientów. Wprowadzamy nowe standardy podczas naszych prac. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, podchodząc do niego z entuzjazmem i zaangażowaniem. Postępujemy w sposób uczciwy i przyjazny dla Klienta. Odnieśliśmy sukces dzięki wzajemnemu zaufaniu oraz naszemu podejściu do pracy, która przynosi nam wiele satysfakcji.

WIZJA NASZEJ FIRMY

Naszym celem jest zostanie liderem nie tylko na wymagającym rynku wrocławskim i dolnośląskim, ale także na terenie całego kraju. Dążymy do powstawania nowych oddziałów, które powielą standardy naszej firmy. Zakładamy zwiększenie zatrudnienia kolejnych specjalistów mających doświadczenie i wiedzę. Widzimy ciągle rosnące zainteresowanie naszymi usługami i dążymy do zaspokojenia potrzeb wszystkich naszych klientów. Udział w nowych szkoleniach oraz testowaniu nowych techologi i środków pozwalają nam na jeszcze bardziej efektywne organizowanie naszej pracy.

Przedsiębiorstwo Usługowe Kamyjka to firma sprzątająca z doświadczeniem od 2013 roku. Zakres naszych usług to czyszczenie specjalistyczne materiałów tekstylnych (dywany, wykładziny, tapicerki meblowe i samochodowe) oraz sprzątanie biur.

Działamy na obszarze województwa dolnośląskiego, gdzie są zlokalizowane oddziały naszej firmy. Zatrudniamy pracowników doświadczonych oraz godnych zaufania. Stale się rozwijamy poprzez nowe doświadczenia oraz szkolenia branżowe. Nasza dzisiejsza pozycja na rynku to wynik skutecznego oraz profesjonalnego działania naszych pracowników wspieranych najnowszą dostępną technologią i zagranicznymi środkami czyszczącymi.

Wieloletnie doświadczenie z różnymi pracami pozwoliło nam opracować skuteczny sposób na rozwiązanie wielu problemów spotykanych podczas zleceń. Jesteśmy ekspertami w fachowym i bezpiecznym odplamianiu oraz praniu każdego materiału tekstylnego.

DLACZEGO MY?

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Bogate doświadczenie

Pracujemy nieprzerwanie od 2013 roku. Przez ten czas wykonywaliśmy różnego rodzaju usługi u wielu klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przeprowadzamy regularne czyszczenie oraz sprzątanie w wielu renomowanych firmach. Posiadamy bardzo dużą bazę stałych klientów, których z roku na rok ciągle przybywa.

Jesteśmy elastyczni

Nasze usługi wykonujemy całodobowo 7 dni w tygodniu. Dla firm dopasowujemy godziny naszej pracy do możliwości przeprowadzenia sprzątania lub czyszczenia o dogodnej dla Klienta porze. W ramach naszych możliwości oferujemy także usługi ekspresowe (tego samego dnia po przyjęciu zamówienia).

Profesjonalny sprzęt

Do każdej usługi posiadamy profesjonalny sprzęt wysokiej klasy. Przy wykonywaniu jednej usługi nie ograniczamy się do używania jednego rodzaju sprzętu; często na każdym etapie pracy korzystamy z kilku różnych maszyn i kilku środków czyszczących. Dysponujemy parkiem maszynowym do prania dywanów i tapicerek takich marek jak m.in. Duplex, Karcher oraz Santoemma. Sprzątanie biur wykonujemy sprzętem Vileda Professional.

Totalne 0zł

Nie pobieramy opłaty za dojazd na terenie naszych oddziałów. Odplamianie nawet z ciężkich zabrudzeń przeprowadzimy bez podnoszenia kosztów usługi. Usuwanie gumy do żucia, plasteliny, wosku itp. także jest w cenie usługi. Każdy dywan oraz wykładzinę bezpłatnie przed praniem odkurzamy specjalnym odkurzaczem kolumnowym z elektro-szczotką. Posiadamy dokładnie sprecyzowany cennik a całkowity koszt usługi jest ustalany zawsze przed wykonaniem usługi.

ZAUFALI NAM

Nasze usługi dzięki konkurencyjnym cenom oraz profesjonalnemu podejściu są chętnie wybierane przez wiele firm i instytucji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Top

Pin It on Pinterest

Shares
Share This