Pranie tapicerki samochodowej

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Czyste wnętrze samochodu Twoją wizytówką

Czyścimy wszystkie elementy tekstylne występujące w samochodzie: fotele, kanapę tylną, boczki, podłogę, podsufitkę, tapicerkę bagażnika. Dojeżdżamy pod wskazane miejsce przez Klienta.

Do wykonania usługi prania tapicerki samochodowej potrzebujemy dostęp do wody i prądu. Usuwamy różnego typu zabrudzenia po jedzeniu, napojach, gumie do żucia itp. Tylko stosowane przez nas pranie ekstrakcyjne pozwala na skuteczne usunięciu brudu z wnętrza tapicerki. Użycie pianki lub innego środka dostępnego w sklepach detalicznych może spowodować głębsze osiadanie brudu w gąbce a nawet utrwalenie zabrudzenia na materiale. Podejmujemy się także neutralizacji przykrych zapachów po wymiocinach lub urynie. Czas wykonania usługi prania tapicerki samochodowej to w zależności od ilości elementów i stanu zabrudzenia od 1 do 2-3 godzin pracy. Minimalna temperatura otoczenia wymagana do schnięcia materiału to około 15 stopni Celsjusza. Odpowiednia technika i zdobyte doświadczenie pozwalają na wykonanie usługi bez przemoczenia materiału.

Etapy czyszczenia tapicerki samochodowej

Pełna procedura prania

1. PRÓBA MATERIAŁU I DOBÓR DETERGENTU

Na samym początku sprawdzamy rodzaj tapicerki oraz jego wrażliwość na środki piorące. Dobieramy skuteczne środki dla wszelkich zabrudzeń.

2. ROZPUSZCZANIE BRUDU

Następnym etapem jest naniesienie profesjonalnego środka, tzw. presprayu na tapicerkę w celu uwolnienia reakcji chemicznej polegającej na rozpraszaniu brudu od struktury włókien.

3. WCIERANIE PRESPRAYU

Środek do rozpuszczania brudu musi dojść dogłębnie w strukturę tapicerki. W tym celu tapicerka jest szorowana ręcznie specjalną szczotką.

4. ODPLAMIANIE

Do szczególnie trudnych plam i zabrudzeń stosujemy dedykowane odplamiacze. Na tym etapie usuwamy plamy po napojach, tłuszcze, smary, wymioty, urynę, krew, ślady po pisakach, gumy do żucia, wosk, plastelinę i inne zabrudzenia.

5. DOGŁĘBNE PŁUKANIE

Przygotowana powierzchnia w poprzednich etapach wymaga dokładnego wypłukania rozpuszczonego brudu oraz usunięciu roztoczy i alergenów za pomocą ekstraktora.

Cennik prania tapicerki samochodowej

Sprecyzowany cennik bez ukrytych opłat. Zapraszamy do zapoznania się z kosztami wykonania usługi.
Tapicerka samochodowa Cena
Cennik prania tapicerki samochodowej Fotel kierowcy/pasażera 30-40 zł/szt
Kanapa tylna 50-70 zł/szt
Tapicerka drzwi (tzw. boczki) 20-30 zł/kpl
Dywaniki 20-30 zł/szt
Bagażnik 20-40 zł/szt
Podłoga 40-50 zł/szt
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów możliwa dopłata
Odplamianie 0 zł

Minimalna wartość zamówienia

Minimalna wartość zamówienia 70zł. Podane ceny są cenami brutto. Wartość minimalna dotyczy całości zamówienia.

Minimalna wartość zamówienia

Dojazd na terenie Wrocławia jest bezpłatny. Poza granice miasta koszt dojazdu wynosi 1,50 zł/km (opłata liczona w jedną stronę od granicy miasta).

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z FORMULARZA WYCENY LUB ZAMÓWIENIA USŁUGI ON-LINE

DZIĘKI WYCENIE SZYBKO DOWIESZ SIĘ, JAKI JEST CAŁKOWITY KOSZT USŁUGI. ZAMAWIAJĄC NAS, MOŻESZ WYBRAĆ PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI.

Najczęściej zadawane pytania

Zapoznaj się z najważniejszymi zapytaniami

Gdzie wykonujecie usługę?

Usługę prania tapicerki samochodowej wykonujemy u Klienta. W naszej siedzibie prowadzimy tylko pralnie dywanów.

Czego potrzebujemy do wykonania usługi?

Do wykonania usługi potrzebujemy dostępu do prądu (posiadamy przy sobie przedłużacze bębnowe do 50m) oraz wody. Najlepiej, jeżeli mamy możliwość skorzystania z wody ciepłej.

Przy jakiej pogodzie możliwa jest usługa?

Pranie tapicerki samochodowej wykonujemy, kiedy temperatura powietrza wynosi minimum 15 st.C. Nie jest możliwe wykonanie usługi podczas opadów atmosferycznych.

Jak długo schnie tapicerka samochodowa?

W porze letniej samochód wnętrze samochodu znacznie się nagrzewa i tapicerka schnie bardzo szybko. Wraz z niższą temperaturą wydłuża się czas schnięcia tapicerki. W razie konieczności można też dogrzać wnętrze auta przy pomocy klimatyzacji samochodowej. Zazwyczaj powyżej 15st. C czas schnięcia wynosi kilka godzin.

Czy muszę prać cały samochód czy mogę wybrać poszczególne elementy?

Przyjeżdzamy do Klienta do czyszczenia nawet jednego elementu. Prosimy jednak pamiętać, że w przypadku foteli i kanapy tylnej zalecamy wypranie kompletu, ze względu na częstą różnicę w wyglądzie po praniu (brak plam po praniu, żywsze kolory)

Jaka jest minimalna kwota zamówienia?

Wszystkie usługi wykonywane u Klienta wykonujemy od 70zł. Dotyczy to całości zamówienia, dlatego przy małym dywanie, warto zamówić także np. pranie tapicerki meblowej w celu uzyskania kwoty minimalnej.

Pranie dywanów - faq
Top

Pin It on Pinterest

Shares
Share This