O nas

FIRMA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Fachowa kadra z dużą praktyką

MISJA NASZEJ FIRMY

Nasza firma powstała z myślą o wykonywaniu usług w sposób jak najbardziej profesjonalny i skuteczny. Cechuje nas odpowiedzialność oraz najwyższy standard świadczenia usług. Nasze prace są prowadzone wieloetapowo, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie Klientów. Wprowadzamy nowe standardy podczas naszych prac. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, podchodząc do niego z entuzjazmem i zaangażowaniem. Postępujemy w sposób uczciwy i przyjazny dla Klienta. Odnieśliśmy sukces dzięki wzajemnemu zaufaniu oraz naszemu podejściu do pracy, która przynosi nam wiele satysfakcji.

WIZJA NASZEJ FIRMY

Naszym celem jest zostanie liderem nie tylko na wymagającym rynku wrocławskim i dolnośląskim, ale także na terenie całego kraju. Dążymy do powstawania nowych oddziałów, które powielą standardy naszej firmy. Zakładamy zwiększenie zatrudnienia kolejnych specjalistów mających doświadczenie i wiedzę. Widzimy ciągle rosnące zainteresowanie naszymi usługami i dążymy do zaspokojenia potrzeb wszystkich naszych klientów. Udział w nowych szkoleniach oraz testowaniu nowych techologi i środków pozwalają nam na jeszcze bardziej efektywne organizowanie naszej pracy.

Przedsiębiorstwo Usługowe KAMYJKA to firma z doświadczeniem od 2013 roku. Początki naszej działalności ograniczały się do mobilnego prania dywanów oraz tapicerek meblowych dla klientów indywidualnych.

Szybko zdobyliśmy zaufanie poprzez liczne polecenia, co zmotywowało nas do zakupu nowych maszyn. Pozwoliło nam to realizować usługi szybciej oraz także te największe dla firm. Stopniowo także zwiększyliśmy zatrudnienie o nowych pracowników. Obecnie posiadamy duży park maszynowy najlepszych maszyn do prania mobilnego oraz stacjonarnego.

Nasz szybki rozwój pozwolił nam otworzyć pralnie dywanów, gdzie możemy skutecznie wyprać dywan w wieloetapowym czyszczeniu. Stale się rozwijamy poprzez nowe doświadczenia oraz szkolenia branżowe. Nasza dzisiejsza pozycja na rynku to wynik skutecznego oraz profesjonalnego działania naszych pracowników wspieranych najnowszą dostępną technologią i zagranicznymi środkami czyszczącymi.

Wieloletnie doświadczenie z różnymi pracami pozwoliło nam opracować skuteczny sposób na rozwiązanie niektórych problemów spotykanych podczas zleceń. Jesteśmy ekspertami w fachowym i bezpiecznym odplamianiu oraz praniu każdego materiału tekstylnego.

DLACZEGO MY?

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Bogate doświadczenie

Pracujemy nieprzerwanie od 2013 roku. Przez ten czas wykonywaliśmy różnego rodzaju usługi u wielu klientów indywidualnych oraz biznesowych. Przeprowadzamy regularne czyszczenie w wielu renomowanych firmach. Posiadamy bardzo dużą bazę stałych klientów, których z roku na rok ciągle przybywa. Uczestniczymy także w licznych szkoleniach ciągle się doskonaląc i ucząc najnowszych rozwiązań.

Jesteśmy elastyczni

Nasze usługi dla firm wykonujemy 7 dni w tygodniu. Dopasowujemy godziny naszej pracy do możliwości przeprowadzenia usługi czyszczenia o dogodnej dla Klienta porze. Jeżeli pozwala nam na to sytuacja oferujemy także usługi ekspresowe (tego samego dnia po przyjęciu zamówienia). Wystawiamy także faktury VAT z odroczonym terminem płatności.

Profesjonalny sprzęt

Do każdej usługi posiadamy profesjonalny sprzęt wysokiej klasy. Przy wykonywaniu jednej usługi nie ograniczamy się do używania jednego rodzaju sprzętu; często na każdym etapie pracy korzystamy z kilku różnych maszyn i kilku środków czyszczących. Dysponujemy parkiem maszynowym takich marek jak m.in. Duplex, Karcher oraz Santoemma.

Brak ukrytych kosztów

Nie pobieramy opłaty za dojazd na terenie Wrocławia. Podczas usługi u Klienta dywan bezpłatnie przed praniem doczyszczamy szorowarką walcową. Posiadamy dokładnie sprecyzowany cennik a całkowity koszt usługi jest ustalany zawsze przed wykonaniem usługi.

ZAUFALI NAM

Nasze usługi dzięki konkurencyjnym cenom oraz profesjonalnemu podejściu są chętnie wybierane przez wiele firm i instytucji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Top

Pin It on Pinterest

Shares
Share This