Pranie tapicerki samochodowej

PROFESJONALNE PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Czyste wnętrze samochodu Twoją wizytówką

Zapraszamy do prania tapicerki samochodowej oraz innych usług z zakresu autokosmetyki. Usługę wykonujemy w naszym punkcie (ul. Wrocławska 2a-2c 55-002 Dobrzykowice) lub u Klienta, jeżeli jest dostęp do wody oraz prądu.

Usuwamy różnego typu zabrudzenia po jedzeniu, napojach, gumie do żucia itp. Jako jedyni we Wrocławiu podczas prania tapicerki przeprowadzamy także dezynfekcję materiału z wirusów, grzybów, roztoczy oraz bakterii m.in. gronkowca złocistego, e.coli, pałeczki ropy błękitnej oraz enterococcus hirae. Skutecznie neutralizujemy brzydki zapach po wymiocinach, urynie lub dymie papierosowym. Czyścimy wszystkie elementy tekstylne występujące w samochodzie: fotel kierowcy/pasażera, kanapę tylną, boczki, podłogę, podsufitkę oraz tapicerkę bagażnika. Zachęcamy do skorzystania z wybranego, najbardziej optymalnego pakietu dla czyszczenia tapicerki samochodowej.

Czas wykonania usługi prania tapicerki samochodowej to w zależności od ilości elementów oraz stanu zabrudzenia około kilku godzin pracy. Zapraszamy także do skorzystania z oferty autokosmetyki. Naszą specjalizacją jest m.in. renowacja lamp samochodowych oraz ich zabezpieczenie. Oferujemy także ozonowanie w celu pozbycia się zapachu z całego wnętrza auta. W naszej ofercie przy skorzystaniu z opcji neutralizacji brzydkich zapachów, możemy zastosować środek pachnący, który wyjątkowo przyjemnie oraz długo pachnie we wnętrzu samochodu. Zobacz także: pranie tapicerki samochodowej Warszawa

Etapy czyszczenia tapicerki samochodowej

Pełna procedura prania

1. PRÓBA MATERIAŁU I DOBÓR DETERGENTU

Na samym początku sprawdzamy rodzaj tapicerki oraz jego wrażliwość na środki piorące. Dobieramy skuteczne środki dla wszelkich zabrudzeń.

2. ROZPUSZCZANIE BRUDU

Następnym etapem jest naniesienie profesjonalnego środka, tzw. presprayu na tapicerkę w celu uwolnienia reakcji chemicznej polegającej na rozpraszaniu brudu od struktury włókien.

3. WCIERANIE PRESPRAYU

Środek do rozpuszczania brudu musi dojść dogłębnie w strukturę tapicerki. W tym celu tapicerka jest szorowana ręcznie specjalną szczotką.

4. ODPLAMIANIE

Do szczególnie trudnych plam i zabrudzeń stosujemy dedykowane odplamiacze. Na tym etapie usuwamy plamy po napojach, tłuszcze, smary, wymioty, urynę, krew, ślady po pisakach, gumy do żucia, wosk, plastelinę i inne zabrudzenia.

5. DOGŁĘBNE PŁUKANIE

Przygotowana powierzchnia w poprzednich etapach wymaga dokładnego wypłukania rozpuszczonego brudu oraz usunięciu roztoczy i alergenów za pomocą ekstraktora.

Cennik

Sprecyzowany cennik bez ukrytych opłat. Zapraszamy do zapoznania się z kosztami wykonania usługi.
Tapicerka samochodowa Cena
Cennik prania tapicerki samochodowej Pakiet startowy (fotel kierowcy, fotel pasażera, kanapa tylna) 150 zł
Pakiet standardowy (fotel kierowcy, fotel pasażera, kanapa tylna, tapicerka drzwi) 180 zł
Pakiet rozszerzony (fotel kierowcy, fotel pasażera, kanapa tylna, tapicerka drzwi, podłoga, bagażnik) 250 zł
Pakiet kompleksowy (fotel kierowcy, fotel pasażera, kanapa tylna, tapicerka drzwi, podłoga, bagażnik, podsufitka, czyszczenie plastików) 300 zł
Usługi dodatkowe Usuwanie nieprzyjemnych zapachów wycena indywidualna
Impregnacja hydrofobowa (wszystkie siedzenia) 100 zł
Odplamianie 0 zł
Dezynfekcja 0 zł
Cennik czyszczenia tapicerki skórzanej Czyszczenie skóry
Czyszczenie tapicerki skórzanej komplet + impregnacja 250-300 zł/kpl
Cennik kosmetyki samochodowej Autokosmetyka
Polerowanie reflektorów z zabezpieczeniem podstawowym 100 zł
Polerowanie reflektorów z zabezpieczeniem ceramicznym 150 zł
Zabezpieczenie lakieru od 200 zł
Polerowanie lakieru od 250 zł
Glinkowanie lakieru 100 zł
Odkurzanie wnętrza samochodu od 15 zł
Ozonowanie 50 zł
Niewidzialna wycieraczka 50 zł
Przygotowanie samochodu na sprzedaż wycena indywidualna

PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ WROCŁAW

Pierzemy materiały tekstylne oraz czyścimy tapicerkę skórzaną. Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z usług autokosmetyki. Oferujemy polerowanie reflektorów wraz z zabezpieczeniem, kosmetykę lakieru, ozonowanie wnętrza samochodu oraz przygotowujemy kompleksowo auta do sprzedaży. Zapraszamy do naszego punktu we Wrocławiu, ul. Morelowskiego 34-36. Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia terminu usługi.

Najczęściej zadawane pytania

Zapoznaj się z najważniejszymi zapytaniami

Gdzie wykonujemy usługę?

Usługę prania tapicerki samochodowej wykonujemy u klienta (jeżeli jest dostęp do prądu oraz wody) lub w naszym punkcie dla autokosmetyki – ul. Wrocławska 2a-2c 55-002 Dobrzykowice.

Czy należy przed przyjazdem zadzwonić?

Tak, przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny na numer 603-232-261 lub 509-180-404.

Jakie warunki pogodowe są optymalne dla prania tapicerki samochodowej?

Korzystne warunki do procesu schnięcia to około 15 st.C. Posiadamy także dmuchawy i nagrzewnice, aby w razie potrzeby ten proces przyspieszyć.

Wrocław pranie tapicerki samochodowej

PUNKT PRANIA TAPICEREK ORAZ AUTOKOSMETYKI

Prosimy przed przyjazdem o kontakt telefoniczny, umawiamy na termin

Top

Pin It on Pinterest

Shares
Share This