Pranie tapicerki meblowej

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej

Skutecznie czyścimy każdy rodzaj obicia tekstylnego

Zapraszamy do skorzystania z usługi czyszczenia tapicerki meblowej. Oferujemy pranie zestawów wypoczynkowych, narożników, wersalek, tapczanów, sof, krzeseł, puf oraz innych obić tapicerskich w domu. Specjalizujemy się także w praniu krzeseł konferencyjnych i foteli biurowych dla firm.

Tapicerka meblowa dość szybko potrafi ulec różnym zabrudzeniom, które niekorzystnie wpływają na walory estetyczne i higieniczne. Ze względu na dużą liczbę rodzai materiałów zalecamy skorzystanie z naszej fachowej pomocy, dzięki czemu czyszczenie tapicerki będzie nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne dla Twoich mebli. Mieliśmy okazje skutecznie doczyścić i odplamić wiele różnych materiałów, unikając ich przedwczesnemu wyrzuceniu.

Nie atrakcyjny wygląd mebla nie musi oznaczać konieczności jego wymiany, w większości przypadków wystarczy przeprowadzić czyszczenie materiału za pomocą profesjonalnych technik oraz środków. Pranie tapicerki meblowej wymaga od nas szczególnej ostrożności i doświadczenia. Czyścimy każdy rodzaj materiału obiciowego, który można prać "na mokro". W zależności od rodzaju obicia i napotkanych plam dobieramy odpowiednie środki piorące.

Nie musisz wyrzucać starych, zabrudzonych tapicerowanych mebli. Nasza firma specjalizuje się w czyszczeniu takich właśnie mebli. Dzięki naszej usłudze na nowo możesz cieszyć się z czystej i odświeżonej tapicerki bez plam, roztoczy, bakterii i innych substancji organicznych.

Regularne pranie tapicerki jest skutecznym sposobem na znaczne przedłużenie żywotności materiału. Nasi specjaliści są przygotowani na każdą ewentualność. Rozwiążemy problem nie tylko uporczywych plam, ale także przeprowadzimy skuteczną neutralizację zapachów po m.in. urynie zwierząt domowych.

Podczas każdej usługi posiadamy przy sobie kilkadziesiąt różnych preparatów. Nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Wykorzystujemy do czyszczenia tylko profesjonalne środki produkcji, głównie angielskiej, niemieckiej i amerykańskiej. Stosujemy metodę ekstrakcji, która jest najskuteczniejsza przy jednocześnie krótkim czasie schnięcia (najczęściej od kilku do kilkunastu godzin).

Wyczyściliśmy już przynajmniej kilka tysięcy różnych tapicerek dla osób prywatnych oraz obsłużyliśmy wiele firm z województwa dolnośląskiego w zakresie prania mebli tapicerowanych, w tym z czyszczenia tysięcy krzeseł dla naszych Klientów - pranie tapicerki Wrocław | czyszczenie tapicerki Wrocław.

Pranie i czyszczenie krzeseł, narożnika, foteli, sofy, wersalki, kanap, tapczanu, schodów, alcantary, materacy, wózków dziecięcych

Skuteczne środki

Wszystkie nasze środki czyszczące i odplamiające pochodzą z zagranicy, głównie z USA.

Duże doświadczenie

Nasi pracownicy to fachowcy z wiedzą nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną.

Odplamianie

Używamy specjalnych, dedykowanych odplamiaczy do najtrudniejszych plam i zabrudzeń.

Bezpieczena usługa

Nasze środki i wiedza gwarantują czyszczenie nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne.

NASZA OFERTA CZYSZCZENIA TAPICEREK MEBLOWYCH

Bezpieczne i profesjonalne pranie wszystkich materiałów tekstylnych

Czyszczenie krzeseł tapicerowanych

Pranie krzeseł konferencyjnych oraz biurowych to stały element naszej pracy. Liczne firmy w niezliczonych wrocławskich biurowcach to masa pracowników, którzy regularnie korzystają z krzeseł przez co są bardziej narażone na zabrudzenia niż jakiekolwiek inne meble. Plamy po kawie, tonerze czy resztek jedzenia nie stanowią dla nas problemu dzięki dedykowanym odplamiaczom. Czyszczenie krzeseł we Wrocławiu to jedna z naszych najczęstszych usług.

CZYSZCZENIE WERSALEK ROZKŁADANYCH

Jeden z najczęściej spotykanych rodzajów mebli w gospodarstwach domowych. Typowa wersalka nie jest zbyt duża, ale często wymaga od nas sporego nakładu pracy z powodu częstego i regularnego korzystania z łóżka przez użytkowników a czasami także i zwierząt domowych. Wersalka z reguły wymaga regularnego odkurzania oraz przynajmniej raz w roku prania na mokro. Jeśli pojawią się trudne plamy, najlepiej wezwać naszego fachowca od razu.

CZYSZCZENIE TAPCZANÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH

Popularne tapczany są ważnym elementem wystroju pokoju. Niestety, często pojawiają się na nich plamy z kosmetyków, jedzenia lub po napojach. Użycie standardowych środków nie gwarantuje sukcesu. Do plam barwnikowych używamy specjalnego odplamiacza, który bardzo dobrze radzi sobie z takimi problemami. W naszej ofercie mamy także czyszczenie preparatami wykonanymi całkowicie ze środków naturalnych.

CZYSZCZENIE MATERACY ŁÓŻKOWYCH

Pranie materacy przeprowadzamy standardową procedurą. Należy jednak pamiętać, że przy odplamianiu materacy możliwości są najczęściej ograniczone ze względu na materiał obiciowy. Najważniejsze podczas prania jest użycie środków likwidujących roztocza, bakterie i wszelkiego typu alergeny. Regularne pranie jest bardzo ważne nie tylko dla alergików, ale także dla wszystkich osób korzystających z danego materaca.

CZYSZCZENIE NAROŻNIKÓW

Jeden z największych mebli, jakie możemy spotkać w mieszkaniu. Jest funkcjonalny i wygodny, a przez to często użytkowany przez wszystkich członków rodziny. Sprzyja to powstawaniu plam bardzo różnego pochodzenia. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie narożniki najczęściej są najbardziej zabrudzonym meblem w domu. Nasze pranie na mokro typowego narożnika trwa nieco dłużej niż innych mebli, ale w konsekwencji można cieszyć się na nowo czystym materiałem.

CZYSZCZENIE WÓZKÓW DZIECIĘCYCH

W naszej ofercie mamy także czyszczenie innych materiałów tekstylnych. Jednym z takich przykładów są wszelkiego rodzaju wózki dziecięce, spacerówki oraz foteliki samochodowe. Z reguły koszt czyszczenia elementów nie jest duży, a znacznie poprawia higienę. Szczególnie warto odświeżyć materiał poprzez pranie, gdy kupiliśmy wózek używany lub dawno nie był czyszczony. Materiał po naszym czyszczeniu jest suchy nawet po godzinie.

CZYSZCZENIE SOF TAPICEROWANYCH

Bardzo różny przekrój wzorów oraz materiałów sof to element charakterystyczny dla tego rodzaju mebla. Najczęściej spotykane obicia tapicerskie to tkaniny szenilowe, welurowe lub popularna alcantara. Nasz szeroki zestaw środków czyszczących skutecznie poradzi sobie z każdym materiałem. Warto przeprowadzić pranie już po pierwszym roku użytkowania. Czas schnięcia jest zależny głównie od rodzaju tapicerki, ale nie przekracza od kilku do kilkunastu godzin.

CZYSZCZENIE FOTELI DOMOWYCH

Typowy fotel w mieszkaniu to mebel służący do wypoczynku. Poprzez stały i długotrwały kontakt skóry człowieka tłuszcz i pot przedostają się do materiału tworząc brzydkie zabrudzenia. Wielokrotnie skutecznie usuwaliśmy nagromadzony latami brud z tapicerki, przywracając przy okazji żywe kolory. Pranie foteli domowych wymaga systematyczności i odpowiednich środków piorących, ale dzięki temu możemy bardzo długo cieszyć się tapicerką w bardzo dobrym stanie.

CZYSZCZENIE INNYCH TAPICEREK

Przeprowadzimy czyszczenie każdego rodzaju mebla tapicerowanego. Oprócz typowych mebli często wykonujemy pranie puf, drapaków, maskotek, pluszaków, różnych ławek tapicerowanych oraz innych rzeczy pokrytych materiałem. Jeżeli masz wątpliwości, czy dana rzecz może być czyszczona na mokro, skontaktuj się z nami telefonicznie a odpowiemy na wszystkie pytania. Każdy materiał powinien być prany regularnie przy użyciu odpowiednich detergentów.

Etapy czyszczenia tapicerki meblowej

Pełna procedura prania

1. PRÓBA MATERIAŁU I DOBÓR DETERGENTU

Na samym początku sprawdzamy rodzaj tapicerki oraz jego wrażliwość na środki piorące. Dobieramy skuteczne środki dla wszelkich zabrudzeń.

2. ROZPUSZCZANIE BRUDU

Następnym etapem jest naniesienie profesjonalnego środka, tzw. presprayu na tapicerkę w celu uwolnienia reakcji chemicznej polegającej na rozpraszaniu brudu od struktury włókien.

3. WCIERANIE PRESPRAYU

Środek do rozpuszczania brudu musi dojść dogłębnie w strukturę tapicerki. W tym celu tapicerka jest szorowana ręcznie specjalną szczotką.

4. ODPLAMIANIE

Do szczególnie trudnych plam i zabrudzeń stosujemy dedykowane odplamiacze. Na tym etapie usuwamy plamy po napojach, tłuszcze, smary, wymioty, urynę, krew, ślady po pisakach, gumy do żucia, wosk, plastelinę i inne zabrudzenia.

5. DOGŁĘBNE PŁUKANIE

Przygotowana powierzchnia w poprzednich etapach wymaga dokładnego wypłukania rozpuszczonego brudu oraz usunięciu roztoczy i alergenów za pomocą ekstraktora.

Cennik prania tapicerki meblowej

Sprecyzowany cennik bez ukrytych opłat. Zapraszamy do zapoznania się z kosztami wykonania usługi.
Tapicerka meblowa Cena
Cennik prania tapicerki meblowej Kanapa/Sofa 200 zł/szt
Fotel biurowy 15-20 zł/szt
Krzesło domowe 15-20 zł/szt
Krzesło biurowe/konferencyjne 10-15 zł/szt
komplet wypoczynkowy 3+2+1 400-500 zł/kpl
Narożnik standardowy (suma boków do 4,5m) 300 zł/szt
Narożnik duży/nietypowy 300-400 zł/szt
Narożnik bardzo duży, w kształcie litery U od 400 zł/szt
Poduszka tapicerowana 10-20 zł/szt
Fotel bez boków 40-80 zł/szt
Fotel z bokami/duży 80-120 zł/szt
Pufa 30-60 zł/szt
Materac 60-120 zł/szt
Wózek dziecięcy (pranie ekologicznymi środkami) 100-150 zł/szt
Fotelik samochodowy 40-60 zł/szt
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów wycena
Dezynfekcja tapicerki (z grzybów, wirusów, bakterii) wycena
Impregnacja hydrofobowa wycena
Dojazd 0 zł
Odplamianie 0 zł
Usuwanie gumy, plasteliny, wosku itp. 0 zł

Minimalna wartość zamówienia

Minimalna wartość zamówienia 150zł. Podane ceny są cenami brutto. Płatność gotówką.

Dojazd do Klienta

Dojazd na terenie Wrocławia jest bezpłatny. Poza granice miasta koszt dojazdu ustalany indywidualnie.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z FORMULARZA WYCENY LUB ZAMÓWIENIA USŁUGI ON-LINE

DZIĘKI WYCENIE SZYBKO DOWIESZ SIĘ, JAKI JEST CAŁKOWITY KOSZT USŁUGI. ZAMAWIAJĄC NAS, MOŻESZ WYBRAĆ PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI.

Najczęściej zadawane pytania

Zapoznaj się z najważniejszymi zapytaniami

Czy pranie tapicerki jest bezpieczne?

Środki dobieramy w taki sposób, aby były bezpieczne i dostosowane do rodzaju materiału tekstylnego. Nie ma ryzyka uszkodzenia struktury materiału. Podczas prania na mokro podłoga jest przez nas zabezpieczana i nie ma stałego kontaktu z wodą. Nawet przypadkowy natrysk środka na ścianę nie zostawi żadnego śladu.

Jak długo trwa czyszczenie tapicerki?

W zależności od rodzaju mebla jest to średnio od 30 do 60 minut. Dłużej może trwać czyszczenie większych elementów, takich jak duża sofa lub narożnik.

Jak długo schnie tapicerka po praniu?

Tapicerka meblowa schnie średnio od kilku do kilkunastu godzin. Dłużej może schnąć materiał, który był bardzo brudny lub wymagał neutralizacji zapachu.

Od czego zależy cena za pranie tapicerki?

Cena przy czyszczeniu mebli tapicerowanych zależna jest głównie od stanu zabrudzenia i materiału. Cena może wzrosnąć, jeżeli usługa obejmuje także neutralizację zapachów, szczególnie po urynie zwierząt domowych. Jest to dopłata za użycie specjalistycznego i skutecznego neutralizatora zapachów amerykańskiej firmy, która jest liderem na rynku środków piorących.

Jak muszę przygotować się do usługi czyszczenia?

Klient nie musi specjalnie przygotowywać się do wykonania usługi. Prosimy jednak, aby był możliwie jak najlepszy dostęp do czyszczonego mebla. W miarę naszych możliwości pomagamy w przestawieniu mebli lub innych elementów, jeśli jest taka potrzeba.

Jaka jest minimalna kwota zamówienia?

Wszystkie usługi u Klienta wykonujemy od 150zł.

Pranie dywanów - faq
Top

Pin It on Pinterest

Shares
Share This