Pranie wykładzin

Profesjonalne pranie wykładzin

Skuteczna usługa dla biznesu i domu

Naszą główną działalnością jest pranie wykładzin. Usługi wykonujemy w biurach, lokalach użytkowych oraz w domach i mieszkaniach prywatnych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem przeznaczonym do prania wykładzin wszelkiego rodzaju. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii oraz referencji.

Na każde zlecenie dobieramy odpowiednią ilość pracowników i sprzętu, aby wykonać usługę szybko oraz skutecznie. Pracujemy całodobowo 7 dni w tygodniu. Pranie wykładzin biurowych przeprowadzamy także w nocy i weekendy. Różnego rodzaju zabrudzenia, plamy po kawie, herbacie, jedzeniu, czy nawet tuszu z drukarki niekorzystnie wpływają na wizerunek firmy.

Doskonale znamy te problemy i potrafimy skutecznie je rozwiązać poprzez fachowe pranie wykładziny. Niezależnie od metrażu każdą wykładzinę najpierw dokładnie odkurzamy zbierając po drodze włosy, nitki, piasek i inny brud nierozpuszczalny. Z doświadczenia wiemy, że najlepsze rezultaty przynosi doczyszczanie mechaniczne, które przeprowadzamy za pomocą szorowarek walcowych oraz jednotarczowych.

Efekt gwarantowany profesjonalnym sprzętem i środkami

Czyszczenie wykładziny z doczyszczaniem oraz odplamianiem

Do wykonania usługi prania wykładziny używamy odkurzaczy kolumnowych, szorowarek walcowych i jednotarczowych oraz wydajnych ekstraktorów piorących.

Po naszym wykonaniu czyszczenia wystarczy około kilkunastu godzin, aby powierzchnia była już sucha. Posiadamy liczne referencje z realizacji usług prania wykładzin biurowych oraz wielu stałych Klientów biznesowych na rynku wrocławskim. Nasza firma posiada ubezpieczenie OC w zakresie wykonywanych usług.

Oferujemy możliwość dokonania bezpośredniej wyceny przez naszego pracownika oraz przeprowadzenie próbnego prania, które pokaże, jak dobre efekty jesteśmy w stanie uzyskać. Za nasze usługi wystawiamy faktury VAT, również z odroczonym terminem płatności. Dla stałych Klientów oraz dla czyszczenia dużych powierzchni oferujemy atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnego prania wykładzin.

Park maszynowy

Używamy ekstraktorów piorących, szorowarek walcowych oraz odkurzaczy kolumnowych.

Usuwanie plam

Trudne plamy z gum do żucia, tuszu, plastelin itp. usuwamy specjalnymi odplamiaczami.

Odplamianie

Używamy specjalnych, dedykowanych odplamiaczy do najtrudniejszych plam i zabrudzeń.

Dyspozycyjność

24h/7 dni w tygodniu. Dla firm pracujemy także w godzinach wieczornych oraz w weekendy.

Nasze atuty

Dlaczego warto zlecić nam pranie Twojej wykładziny?

Profesjonalny sprzęt

Maszyny używane do prania wykładzin to dedykowany sprzęt do stosowania na dużych powierzchniach. Odkurzacze kolumnowe, szorowarki walcowe i ekstraktory o dużym ciśnieniu roboczym to nasz klucz do sprawnie wykonanej usługi.

Skuteczne środki

Podczas wykonywania usługi posiadamy przy sobie około kilkunastu różnych środków piorących i odplamiaczy. Nie zaskoczy nas plama po kawie, herbacie, tuszu, tonerze, gumie do żucia, farbie i innych często spotykanych zabrudzeń.

Bogate doświadczenie

Od początku działalności wykonaliśmy usługi u bardzo wielu Klientów biznesowych. Mieliśmy okazję czyścić każdy rodzaj wykładziny biurowej w firmach, szkołach, przedszkolach, restauracjach oraz różnego rodzaju instytucjach państwowych.

Etapy czyszczenia wykładziny

Pełna procedura prania

1. PRÓBA MATERIAŁU I DOBÓR DETERGENTU

Próba materiału i dobór detergentu – na samym początku sprawdzamy rodzaj wykładziny oraz jego wrażliwość na środki piorące. Używamy innych środków dla wykładzin syntetycznych i innych dla wełnianych.

2. DOKŁADNE ODKURZANIE

Przed każdym praniem wykładzinę odkurzamy za pomocą specjalnego odkurzacza kolumnowego ze szczotką rotacyjną. Dzięki mechanicznej pracy szczotki obrotowej zbierzemy z dywanu włosy, sierść zwierząt domowych i inne stałe nieczystości.

3. ROZPUSZCZANIE BRUDU

Następnym etapem jest naniesienie profesjonalnego środka, tzw. presprayu na runo wykładziny w celu uwolnienia reakcji chemicznej polegającej na rozpraszaniu brudu od struktury włókien.

4. WCIERANIE PRESPRAYU

Środek do rozpuszczania brudu musi dojść dogłębnie w strukturę wykładziny. W tym celu wykładzina jest szorowana za pomocą szorowarki walcowej z dużym dociskiem i wyposażoną w dwie przeciwbieżnie obracające się szczotki.

5. ODPLAMIANIE

Do szczególnie trudnych plam i zabrudzeń stosjemy dedykowane odplamiacze. Na tym etapie usuwamy często spotykane na wykładzinach plamy po napojach, smary, toner, gumy do żucia i inne zabrudzenia.

6. DOGŁĘBNE PŁUKANIE

Przygotowana powierzchnia w poprzednich etapach wymaga dokładnego wypłukania rozpuszczonego brudu oraz usunięciu roztoczy i alergenów za pomocą ekstraktora.

Cennik prania wykładzin

Sprecyzowany cennik bez ukrytych opłat. Zapraszamy do zapoznania się z kosztami wykonania usługi.
Metraż Cena
Cennik prania wykładzin Poniżej 30m2 15-25 zł/m2
Ponad 30m2 do 100m2 10-20 zł/m2
Ponad 100m2 szybka i bezpłatna wycena
Impregnacja hydrofobowa 10 zł/m2
Dojazd 0 zł
Odplamianie 0 zł
Usuwanie gumy, plasteliny, wosku itp. 0 zł
Dezynfekcja + 3zł/m2

Minimalna wartość zamówienia

Minimalna wartość zamówienia 150zł. Płatność gotówką.

Ceny netto

Podane ceny są cenami netto. Wystawiamy faktury VAT 23%.

Dojazd do Klienta

Dojazd na terenie Wrocławia jest bezpłatny. Poza granice miasta koszt dojazdu ustalany indywidualnie.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z FORMULARZA WYCENY LUB ZAMÓWIENIA USŁUGI ON-LINE

DZIĘKI WYCENIE SZYBKO DOWIESZ SIĘ, JAKI JEST CAŁKOWITY KOSZT USŁUGI. ZAMAWIAJĄC NAS, MOŻESZ WYBRAĆ PREFEROWANY TERMIN REALIZACJI.

Najczęściej zadawane pytania

Zapoznaj się z najważniejszymi zapytaniami

Czy jest możliwość przeprowadzenia próbnego prania i wyceny?

Wycena zawsze jest u nas darmowa. Dla firm w dogodnym czasie nasz przedstawiciel może bezpłatnie przyjechać i przeprowadzić kalkulację kosztów czyszczenia. Przy dużych metrażach (powyżej 100m2) oferujemy przeprowadzenie próbnego prania, które pokaże efekty naszego czyszczenia.

Jakiej metody używacie do prania wykładzin?

Stosujemy najbardziej skuteczną metodę prania ekstrakcyjnego. Jest to technologia czyszczenia na mokro, która w sposób dogłębny wydobywa brud z wykładziny. Co ważne, nie zostawia osadu, dzięki czemu powierzchnia po praniu nie brudzi się zbyt szybko ponownie.

Jakiego sprzętu używacie do prania wykładzin?

Stosujemy odkurzacze kolumnowe Karcher CV 30/1, szorowarki walcowe Duplex 340, Duplex 280 oraz ekstraktory piorące Karcher Puzzi 200 lub Santoemma Sabrina Maxi. Nasz park maszynowy pozwala przeprowadzić pranie dużych powierzchni w stosunkowo krótkim czasie.

Jak długo schnie wykładzina po praniu?

Wykładzina po czyszczeniu jest sucha średnio w ciągu kilkunastu godzin. Dla firm zalecamy czyszczenie poza godzinami czasu pracy biura. Najczęściej takie usługi wykonujemy w weekend, ale możliwe jest także pranie w godzinach popołudniowych lub nocnych.

Jakie są dodatkowe koszty wykonania usługi?

Nie doliczamy dodatkowych opłat z tytułu dojazdu na terenie miasta lub punktowego odplamiania. Podana cena podczas wyceny nie jest także zmieniana w trakcie czyszczenia. Całkowity koszt usługi podajemy zawsze przed wykonaniem usługi.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT za wykonaną usługę?

Oczywiście. Wystawiamy faktury VAT, także z odroczonym terminem płatności. Nasze usługi opodatkowane są 23% stawką VAT.

Jaka jest minimalna kwota zamówienia?

Wszystkie usługi u Klienta wykonujemy od 150zł.

Pranie dywanów - faq
Top

Pin It on Pinterest

Shares
Share This